do góry
Strona Gminy Zator
https://www.zator.pl/gospodarka/program_szwajcarski_wiadomosci/st:5.html
Drukuj grafikę : tak / nie

Wiadomości

Znaleziono 47 wiadomości.

Dla przedsiebiorców 2010-07-01

W dniu 7 lipca 2010 roku o godz. 10:00 w Regionalnym Ośrodku Kultury Doliny Karpia im. Jana Matejki w Zatorze Burmistrz Zatora organizuje spotkanie robocze z przedsiębiorcami Gminy Zator, podczas którego przedstawione zostaną założenia programu i przyjmowane będą wnioski przedsiębiorców co do sposobu jego realizacji, w tym w szczególności udzielanej kwoty dofinansowania, terminów i zakresu pomocy finansowej dla firm.

Umowa na finansowanie Funduszu Szwajcarskiego podpisana 2010-03-02

W związku z wyłonieniem projektu „Dolina Karpia - szansa na przyszłość...” i przyznaniem dotacji w kwocie 25000 CHF w dniu 2 marca 2010r. w Urzędzie Miejskim w Zatorze w obecności Burmistrza Zatora, Wójta Gminy Przeciszów, Wójta Gminy Polanka Wielka, Wójta Gminy Osiek, Wójta Brzeźnicy oraz Skarbników Gmin, a także Dyrektora PUP w Wadowicach, PUP w Oświęcimiu podpisano umowę na...

Podpisanie Umowy na finansowanie "Funduszu Szwajcarskiego" 2010-03-02

W dniu 2 marca 2010r. w Urzędzie Miejskim w Zatorze w obecności Burmistrza Zatora, Wójta Gminy Przeciszów, Wójta Gminy Polanka Wielka, Wójta Gminy Osiek, Wójta Brzeźnicy oraz Skarbników Gmin, a także Dyrektora PUP w Wadowicach, PUP w Oświęcimiu podpisano umowę na finansowanie Funduszu na Przygotowanie Projektów realizowanego w ramach Polsko Szwajcarskiego Programu Współpracy.

Rekomendacja Szwajcarska dla rozwoju przedsiębiorczości w Stolicy Doliny Karpia 2010-02-18

Z końcem 2008 roku Urząd Miejski w Zatorze (Instytucja Realizująca – partner wiodący) złożył wniosek do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego (tzw. Zarys Projektu) na realizację zadania pn „Dolina Karpia szansa na przyszłość ..” w ramach Polsko Szwajcarskiego Programu Współpracy.

„Dolina Karpia - szansa na przyszłość ...” 2009-02-09

Partnerski Program Aktywizacji Społeczno Gospodarczej i Promocji Przedsiębiorczości realizowany poprzez zastosowanie komplementarnych instrumentów pobudzających rynek, pracy, wzmocnienie podmiotów gospodarczych oraz wykorzystanie lokalnych produktów w celu poprawy jakości życia na obszarach wiejskich.”